Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot wygrał niczym Rocky, Karpiński przegrany

Utworzony przez żenada, 22 maja 2010 r. o 19:35 Powrót do artykułu
Czas pokaże na co zda się Lublinowi wybór janusza. zenada na laczkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CAMIL napisał:
ŻAL CI D...E ŚCISKA NIEUDACZNIKU.
Wiesz, coś ci powiem : w życiu człowieka ważniejsze są inne wartości , niż pieniądze. Owszem , one są ważne, ale nie najważniejsze. Najważniejsze jest to , jakim ktoś jest człowiekiem ( jeśli jest człowiekiem ). Ktoś mądry kiedyś powiedział:,, Nie wystarczy urodzić się człowiekiem , ale trzeba nim być". Jeśli chodzi o filozofa Palikota , mam pewne wątpliwości... Cyt:,,W czasie gdy miliony Polaków przeżywały smoleńską tragedię - poseł Platformy Janusz Palikot miał z niej ubaw po pachy. Swoim znajomym rozsyłał SMS-ami skandaliczny żart drwiący ze zmarłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego; - Dlaczego do Smoleńska wyjechał kartofel, kurdupel, alkoholik, a wrócił mąż stanu? Bo Rosjanie podmienili ciało - drwił w skandaliczny sposób Palikot w SMS-ach rozsyłanych do znajomych. Sprawę ujawnili dziennikarze "Polski" dopytujący Palikota o to zdarzenie. - To był SMS, który krążył między wieloma ludźmi. Wysłałem bo pokazuje jaką przemianę przeszedł Lech Kaczyński - tak tłumaczył swoje zachowanie filozof z PO. " Czy według ciebie , tak postępuje NORMALNY człowiek ??????? Można kogoś nie darzyć sympatią, ale szczególnie w takiej sytuacji, należałoby mieć chociaż odrobinę szacunku dla zmarłego Prezydenta. Ciekawe, gdyby coś takiego przydarzyło się Palikotowi, jak zareagowałaby jego rodzina. W końcu nikt z nas nie będzie żył wiecznie ..... Jaki przykład daje ten ,,człowiek " swoim dzieciom ? Brak słów. Myślę ,że teraz to właśnie tobie,, żal d...ę ściska. Jesteś takim samym chamem , jak twój idol. Tak to jest ,że z kim przystajesz , takim się stajesz. Pewnie jesteś dumny z siebie , co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenada napisał:
Polska Jednoczona Platforma Obywatelska będzie w tej chwili zwierać szyki. Zwarcie zacznie się od wywalenia wszystkich niepokornych, tych co nie ubóstwiają Januszka i tych jawnie hetero. Doświadczenia są z mateczki partii stare i sprawdzone. Przyjdzie PiS i pogoni tych figurantów.
Tak, dokładnie. A teraz wygramy wybory prezydenckie i pogonimy resztki z Tupolewa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeżyłbym to jagby został szefem peło w Biłgoraju ale ta łachudra bedzie niszczyć Lublin a ja mieszkam w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robbem napisał:
Tak, dokładnie. A teraz wygramy wybory prezydenckie i pogonimy resztki z Tupolewa.
No to sie jeszczezdziwisz, mocno sie zdziwisz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowałem na PO z początku popierałem Palikota, ale on nic nie robi, niszczy nasze miasto, bo nic nie robi, tylko wygłupia się w Warszawie i media mają z niego polewkę. DO ROBOTY PALIKOCIE!!!!! TY NIEROBIE!!!!! GDZIE OBWODNICA LUBLINA???? GDZIE INWESTYCJE W LUBLINIE??? GDZIE REMONTY DRÓG????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Statystyk napisał:
No to sie jeszczezdziwisz, mocno sie zdziwisz...
Wiesz co stary, śmieję się teraz z ciebie do rozpuku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robbem napisał:
Wiesz co stary, śmieję się teraz z ciebie do rozpuku
Uważaj , żebyś nie pękł z tego śmiechu , bo pozostanie po tobie tylko kupa smrodu . Tak w ogóle , to zastanawiam się , co cię tak śmieszy..... Trzeba płakać ( jeśli wygra PO ) , a nie się śmiać. Nie licz na to ,że Palikot odpali ci , co łaska, bo on nie z tych , hi, hi, hi,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robbem napisał:
Tak, dokładnie. A teraz wygramy wybory prezydenckie i pogonimy resztki z Tupolewa.
Często sobie myślę ,że niektóre matki powinny być poddawane sterylizacji. Ile mniej oszołomów chodziłoby po tym świecie i nie zanieczyszczaliby powietrza , a tak mamy to , co mamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twarda gminna polityka, raz łopata raz motyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TomASZ napisał:
Twarda gminna polityka, raz łopata raz motyka.
Dobrze, że nie sierp i młot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie gwiazda Mucha? Nic nie zrobila dla Lublina i chciala namieszac. Na wybieg dla modelek a nie do rzadzenia bo nie ma pojecia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robbem napisał:
Wiesz co stary, śmieję się teraz z ciebie do rozpuku
Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki naród, taki król... ;/ Pan Palikot to nadęty bufon niewidzący nic poza swój nos i interes nie mam nic przeciwko Platformie, ale taki jeden Palikot odstręcza mnie od całej reszty porównując posłów Żmijana i Palikota, to ten drugi nie wytrzymuje konkurencji i przegrywa w przedbiegach szkoda, że mój region i jego polityka będzie dalej firmowany przez kogoś, kto bardziej by się odnalazł jako dyrektor i menadżer dużego cyrku... jaki naród, taki król... (((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qurwa gratuluje ci ty wuju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i geniusza wasilewskiego będziemy mieli zaproponowanego na kolejne lata!?!?!?! Skoro jest żołnierzem palikota, to niestety jest to prawdopodobny scenariusz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO PASARAN
robbem napisał:
Tak, dokładnie. A teraz wygramy wybory prezydenckie i pogonimy resztki z Tupolewa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
post napisał:
no i geniusza wasilewskiego będziemy mieli zaproponowanego na kolejne lata!?!?!?! Skoro jest żołnierzem palikota, to niestety jest to prawdopodobny scenariusz.
zgadza się i tak najprawdopodobniej będzie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak może być dobrze w Polsce , jak takie paligłupy wygrywają.. Ten kto na jego partię głosował ,to nie ma rozumu tylko sieczkę. Kaczyńskiemu zarzucał że jest gejem ,a sam lubi chłopczyków, ubliżał od pijaków , a sam pije ostro, i po pijanemu spowodował wypadek i uciekł.. Właśnie taki ludzi potrzebuje Polska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie sądzę, zeby na kandydata desygnował Wasilewskiego. Po pierwsze Wasilewski już nie chce. To wiadomo. A po drugie byłby to straszny błąd polityczny bo Wasilewski ma olbrzymi elektorat negatywny. Ludzie go nie cierpią bo nic nie zrobił dla Lublina. A każdym bądź razie nic takiego co by było widać. Praktycznie wszystko ze swoich obietnic zawalił a tego ludzie nie przebaczają. Dlatego wystawienie Wasilewskiego byłoby pewnym wystawieniem sie na porażkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...